Blog

“Зміни відродили мою суть і творчість”. Історія Міли
особисті історії

“Зміни відродили мою суть і творчість”. Історія Міли

У грудні минулого року на телефон гарячої лінії “Киянка+” зателефонувала жінка, яка зі сльозами розповіла про ситуацію, в якій знаходиться. Соціальна працівниця, яка з нею розмовляла, запросила дівчину на індивідуальну консультацію, під час якої відкрилися жахливі подробиці з життя героїні. Як розповіла Міла (так звати жінку, яка до нас звернулася), все життя вона прожила у насильницьких стосунках: спочатку це були батьки, які вимагали «бути найкращою», а зараз і її співмешканець, який на даний час знаходиться у алкогольній залежності і вживає регулярно спиртні напої разом з її батьком на очах у її двох неповнолітніх донечок. На момент звернення до нас жінка не знала, що робити з цією ситуацією, вона була у розпачі і тільки питала «можливо я забагато вимагаю від свого чоловіка?», «він же працює, старається для мене і моїх доньок ( діти від першого шлюбу) заробити грошей». Єдина опора Міли, розрада і підтримка – старший син, на той час знаходився в АТО. Залишившись без розуміння Міла у розпачі, побачивши у медзакладі телефон гарячої лінії “Киянка+” звернулася за підтримкою.

Почавши працювати з жінкою, ми дізналися, що Міла більше п’яти років живе з ВІЛ та має психологічне захворювання, яке погіршуєтеся, і проявляється панічними атаками, які унеможливлюють повноцінно не лише працювати, а й виходити з дому. Жінці запропоновано було консультацію психолога, який на першому же прийомі виявив, що пацієнтці терміново потрібна консультація психіатра, оскільки вона давно не приймає препарати які ій призначалися раніше.

На консультацію до психіатра Міла поїхала у супроводі соціальної працівниці, яка під час спілкування з лікарем з’ясувала, що загострення хвороби могли визвати АРТ препарати у поєднанні з антидепресантами, а також, що разом з інфекціоністом необхідно відкоригувати схему АРТ. Наступним кроком став візит до лікаря інфекціоніста.

Після зміни препаратів фізичний стан Міли покращився і вона почала частіше відвідувати групи з подолання насильства, на яких почала працювати над ситуацією, яка була у неї дома. Підтримка жінок на групах, клопітка робота соціальної працівниці та психологині дали жінці сил, нових знань та впевненості у собі аби вирішити цю складну ситуацію.

На сьогоднішній день Міла з дітьми проживають окремо від чоловіка та батька, і це було її власним рішенням. Також жінка вирішила отримати другу вищу освіту за кваліфікацією психолога. А ще у неї з’явилася можливість більше часу приділяти своєму хобі – співу. Міла має чудовий голос та витончену художню складову і активно реалізує себе в ролі вокалістки гурту, де пише та виконує пісні.

Про роботу над власним життям жінка не забуває, з великим натхненням відвідує всі запропоновані заходи і є невід’ємною частиною групи взаємопідтримки “Киянка+”. Міла своїм власним прикладом та позитивними змінами у житті є натхненням для інших представниць спільноти, які перебувають у складних життєвих ситуаціях. “Зміни відродили мою суть і творчість. Це все сталося за вашої допомоги!” – сміється Міла, і в очах блимають щасливі вогники…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *