Blog

28 травня «Позитивні Жінки» відзначили День дій за жіноче здоров‘я
новини

28 травня «Позитивні Жінки» відзначили День дій за жіноче здоров‘я

З цієї нагоди наші представниці у містах України поділилися своїми корисними звичками та закликали не відкладати планові медичні обстеження у флешмобі #правобутиздоровою. До акції долучилися Київ, Черкаси, Чернігів, Харків, Полтава, Запоріжжя, Сєвєродонецьк та Краматорськ. Основним посилом відео-флешмобу «А як ти піклуєшся про своє здоров‘я?» став заклик проходити планові медичні огляди та піклуватися про своє здоров’я.

 

Також вчора відбулася онлайн лекція на тему жіночого психологічного здоров’я «Я – цінна» з психологинею Мариною Приходько. Спеціалістка розповіла, чому важливо дослухатися до себе, приймати усі свої прояви та переживати емоції, а не контролювати їх. Крім цього Марина пояснила, як віднаходити час на власні потреби у сучасному активному графіку. Запис лекції протягом п’яти днів можна буде переглянути на нашій сторінці у facebook.

 

Наші представниці у Харкові в день жіночого здоров’я взяли участь у програмі «Тема дня» на Суспільному телебаченні Харків. Олена та Карина розповіли про значення жіночого здоров‘я, та з якими проблемами під час карантину стикаються ВІЛ-позитивні жінки.

#womenshealthmatters #28may #ourhealthourrights

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *