Blog

Тренінг для підготовки команди тренерів для поліції за темою “Права людини та ВІЛ / СНІД”
архів 2018 новини

Тренінг для підготовки команди тренерів для поліції за темою “Права людини та ВІЛ / СНІД”

Програма Розвитку ООН в рамках співпраці з Міністерством внутрішніх справ та Національною Поліцією України проводить тренінг для підготовки кваліфікованої команди тренерів за темою “Права людини та ВІЛ / СНІД”, який відбудеться 5-7 вересня 2018 року у м. Київ.

Це триденний тренінг, який розроблений з метою формування комплексного розуміння методології проведення 16-годинного курсу, який складатиметься з 7 модулів на вище вказану тему. Під час тенінгу буде можливість глибше вивчити питання протидії ВІЛ/СНІДу, дізнатися про засоби особистої безпеки під час виконання трудових обов’язків та обговорити особливі потреби та права представників уразливих груп населення щодо ВІЛ, та людей, які живуть з ВІЛ.

Хто може взяти участь?
Тренери/викладачі, які викладають теми з прав людини для працівників правоохоронних органів та/або особи, які відповідають за організацію та проведення освітніх заходів у сфері прав людини для працівників поліції.

Останній день подання заявки для участі у тренінгу: 17 серпня 2018 року.

Всю інформацію щодо критеріїв участі та аплікаційного процесу можна знайти за посиланням http://bit.do/etUyh

ПРООН покриває всі фінансові та організаційні витрати, необхідні для участі у тренінгу, зокрема проїзд, проживання та харчування для учасників.

 

Інформація надана Офісом ПРООН в Україні

1 thought on “Тренінг для підготовки команди тренерів для поліції за темою “Права людини та ВІЛ / СНІД”

  1. Ольга Пономарева

    Эта тема не оставляет меня равнодушной. Даже больше, это большой этап моей прошлой, наверно и настоящей жизни. Несмотря на не большой опыт, готова учиться. Буду рада в случаи приглашения к участию.
    могу быть
    полезна своим опытом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *