ГОЛОВНА/ПРАВЛІННЯ І НАГЛЯДОВА РАДА

ОЛЕНА СТРИЖАКм. Черкаси

Голова правління

Щодня я зустрічаюся з жінками, які живуть з ВІЛ, чую різні історії, і я бачу наскільки змінюється їх життя, коли вони починають отримувати підтримку, коли мають місце, де їх вислухають, нададуть пораду, поділяться історіями та особливостями життя з ВІЛ.

Мене надихає та трансформація, яка відбувається з жінками, які звернулися до нас. Вчорашні налякані та позбавлені віри в себе жінки за декілька тижнів перетворюються на впевнених та наповнених енергією особистостей, які готові рухати Всесвіт.

Заради цих перетворень ми і працюємо. Ми є голосами тих, хто сам не може за себе сказати, відстояти свою думку, вплинути на зміну ситуації з лікуванням, з доступом до послуг. Ми маємо за честь бути голосами та обличчями цілої спільноти жінок, які живуть з ВІЛ.

Контакти: 

elenas@ukr.net

АЛІНА ЯРОСЛАВСЬКА, м. Львів

З Жіночою мережею я майже від початку її створення. Пам'ятаю, як мої колеги на одній з конференцій Мережі ЛЖВ вийшли і анонсували створення організації, яка буде об'єднувати жінок по всій країні. Мені захотілося приєднатися до них, і вже за декілька місяців я приймала активну участь у плануванні та перших невеличких ініціативах. 

Найбільше, що мене вражає - як змінюється життя у нас, жінок, коли ми відчуваємо підтримку. Я починала працювати в одній з місцевих організацій, і через роки я бачу як з клієнток, які до нас приходили і не бачили сенсу жити, виростають лідерки свого життя. Заради цього варто працювати і навчати жінок допомагати одна одній. А ще ставати тими змінами, які ми хочемо бачити навколо себе. 

Контакти: 

linayaroslavska@gmail.com

ВІРА ВАРИГА, м. Київ

Чому Позитивні Жінки? Тому що я за те, щоб права жінок не порушувалися, щоб кожна жінка мала доступ до тих послуг, які їй необхідні тут і зараз, щоб гендерна чутливість була присутня не на папері, а на ділі. 

А ще тому, що тут про нас - жінок Позитивних, в широкому розумінні цього слова, Люблячих, Гідних!

Контакти: 

variga_vera@ukr.net

ГАННА АРЯБІНСЬКА, м. Київ

Для мене важливі зміни, які рухають вперед, осмислений вибір напрямку разом зі сповненими енергією та любов’ю людьми. Саме таку атмосферу створюють «Позитивні жінки»: наше коло заряджає і мотивує посміхатися кожному новому дню життя.

Світ недосконалий, в ньому багато несправедливості. «Позитивні жінки» з вдячністю згадують минуле, допомагають одна одній і сміливо рухаються вперед. Я впевнена, що у нашої організації велике майбутнє.

Контакти: 

an.net5929@gmail.com

ЛЮДМИЛА КОЛОМОЄЦЬ, м. Дніпро

Тільки разом, тільки за підтримки однодумців можна подолати будь яку проблему! У далекому 1996-му році, коли почула свій позитивний статус, я відчула потребу в приналежності до спільноти.

Тоді я мріяла про організацію жінок, яка буде впливати на подолання стигми та дискримінації щодо людей, які живуть з ВІЛ, та буде допомагати жінкам, які потерпають від насильства.

Сьогодні це реалії! Мій голос став чутним! Сьогодні я є частиною «Позитивних Жінок» України!

Контакти: 

dnipro.p.w17@gmail.com

НАГЛЯДОВА РАДА

ОЛЕНА ВОСКРЕСЕНСЬКА,
МБФ "СНІД Фонд Схід-Захід"
(AIDS Foundation East-West-AFEW-Україна)

Голова Наглядової ради

Контакти: 
elena.voskresenskaya@afew.org.ua

 

АНАСТАСІЯ МАРЧУК,
БО "100% ЖИТТЯ"

Членкиня Наглядової ради

Контакти: 
a.marchuk@network.org.ua