ГОЛОВНА/ПРАВЛІННЯ

ОЛЕНА СТРИЖАК

Голова правління

м. Черкаси

 

Контакти: 

elenas@ukr.net

АЛІНА ЯРОСЛАВСЬКА, м. Львів

З Жіночою мережею я майже від початку її створення. Пам'ятаю, як мої колеги на одній з конференцій Мережі ЛЖВ вийшли і анонсували створення організації, яка буде об'єднувати жінок по всій країні. Мені захотілося приєднатися до них, і вже за декілька місяців я приймала активну участь у плануванні та перших невеличких ініціативах. 

Найбільше, що мене вражає - як змінюється життя у нас, жінок, коли ми відчуваємо підтримку. Я починала працювати в одній з місцевих організацій, і через роки я бачу як з клієнток, які до нас приходили і не бачили сенсу жити, виростають лідерки свого життя. Заради цього варто працювати і навчати жінок допомагати одна одній. А ще ставати тими змінами, які ми хочемо бачити навколо себе. 

Контакти: 

linayaroslavska@gmail.com

ВІРА ВАРИГА, м. Київ

Чому Позитивні Жінки? Тому що я за те, щоб права жінок не порушувалися, щоб кожна жінка мала доступ до тих послуг, які їй необхідні тут і зараз, щоб гендерна чутливість була присутня не на папері, а на ділі. 

А ще тому, що тут про нас -жінок Позитивних, в широкому розумінні цього слова, Люблячих, Гідних!

Контакти: 

variga_vera@ukr.net

АНГЕЛІНА ГУБСЬКА, м. Київ

Для мене важливі зміни, які рухають вперед, осмислений вибір напрямку разом зі сповненими енергією та любов’ю людьми. Саме таку атмосферу створюють «Позитивні жінки»: наше коло заряджає і мотивує посміхатися кожному новому дню життя.

Світ недосконалий, в ньому багато несправедливості. «Позитивні жінки» з вдячністю згадують минуле, допомагають одна одній і сміливо рухаються вперед. Я впевнена, що у нашої організації велике майбутнє.

Контакти: 

angelfo1981@gmail.com

ІРИНА БОРУШЕК, м. Київ

Я займаюся проблемою ВІЛ-інфекції з 1998 року. Моїми завданнями на початку моєї діяльності були: розбудова спроможності Мережі ЛЖВ, впровадження широкомасштабної антиретровірусної терапії, впровадження замісної підтримувальної терапії, адвокація захисту прав ЛЖВ.

11 років тому почало розвиватися жіноче лідерство у сфері ВІЛ/СНІДу як таке. Тоді нас, жінок-активісток, було мало. В ті часи я неодноразово слухала виступи Пітера Піота, колишнього виконавчого директора ЮНЕЙДС, у яких він робив акцент на зв’язку гендерних проблем з епідемією ВІЛ. Він завжди підкреслював, що без жіночого лідерства і жіночої відповідальності за подолання епідемії людству буде значно складніше впоратися з нею. Жінки мають приймати відповідальність та лідерство на себе.

Я завжди пам’ятаю ці слова і намагаюся віддавати всі свої сили боротьбі з ВІЛ у своїй країні та регіоні.

З тих часів я зрозуміла, що побороти ВІЛ-інфекцію можна, коли буде розвинуто на всіх рівнях саме жіноче лідерство. Хоча нам, жінкам, важко пробитися на серйозні керівні посади через гендерну нерівність. Але ми наполегливо працюємо в цьому напрямку. І я вірю, що ми достигнемо бажаного результату і поборемо ВІЛ-інфекцію.

Контакти: 

iborushek@gmail.com