ГОЛОВНА/РЕГІОНАЛЬНІ ПРЕДСТАВНИЦІ

ДНІПРО

ЛЮДМИЛА КОЛОМОЄЦЬ

Чому я з "Позитивними"?

Я живу з ВІЛ з 1996 року і пережила дискримінацію і неприйняття близькими людьми. Я шукала людей з такоюж проблемою і розуміла, що тільки об'єднавшись, нам простіше буде вижити. Знашла ВІЛ сервісну організацію і стала членом Мережі ЛЖВ.

Завжди мріяла про жіночу організацію, яка може заявляти і відстоювати права жінок. Я поділяю бачення і місію "Позитивних", готова розвивати жіночу  ВІЛ-спільноту у своєму регіоні.

Я впевнена, що через 5 років "Позитивні жінки" Дніпра - це велика організація, з вагомим голосом і професіоналізмом в області ВІЛ/СНІД та захисту прав жінок!

Контакти: 

 

ОДЕСА

ОКСАНА ПЧЕЛЬНІКОВА

Я люблю допомагати людям, особливо жінкам. 

В Одеському регіоні потрібен кризовий центр для жінок з дітьми, реабілітаційний центр для жінок з дітьми, центр адаптації для жінок з дітьми, які вийшли з в'язниці. Багато потреб для вразливих жінок, з множинною дискримінацією. 

Жіноче лідерство для мене означає участь жінок в розробці і прийнятті рішень на різних рівнях державного і громадського управління. Поки ми тільки прагнемо до цього, так як живемо в "чоловічому" світі, але це все стереотипи. Ми, жінки, не тільки домогосподарки-матері-дружини і т.п., ми ще й жінки-лідерки, і будь-яка з інших ролей, яка нам подобається. 

Контакти: 

odessa.pw8@gmail.com

ХЕРСОН

ОКСАНА КОПАЧ

Я другий рік працюю регіональною координаторкою БО "Позитивні жінки". Наша діяльність спрямована на захист прав та свобод жінок які живуть з ВІЛ, на поліпшення соціальних та медичних послуг для ВІЛ-позитивних жінок. Важливим напрямком нашої діяльності є супровід вагітних жінок. Ставимо собі за мету - нульову трансмісію ВІЛ від матері до детини.

Особисто мені робота в проекті дала багато важливого досвіду, знань, та впевненісті у своїх правах. І тепер я навчаю інших жінок, як захищати свої права та свободи.

Маю натхнення боротись зі стигмою та дискрімінаціїю щодо ВІЛ-позитивних людей.

Контакти: 

kherson.p.w18@gmail.com

СУМИ

МАРИНА КОРОТЕНКО

Працюючи в «Позитивних жінках» я відкрила для себе інший світ! На мій погляд, у нас є місія показати своїм прикладом, що ВІЛ-позитивні жінки мають право захищати свої права, втілювати свої мрії, працювати, народжувати здорових дітей та бути щасливими.

Прагну поділитися своїм досвідом з жінками Сумського регіону, і не тільки навчити, а й разом відкрити для них інший світ без насильства і дискримінації. Хотіла б також, щоб у нашій області був Кризовий центр для жінок з дітьми, щоб вони могли отримувати адекватну допомогу у випадках насильства. 

Контакти: 

sumy.p.w@gmail.com

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІКТОРІЯ СЕМЧЕНКО

Вперше я дізналась про свій статус у далекому 1996 році. На той час для мене це була психологічна травма. Не було куди іти, у кого щось запитати…пустота!

Потім я знайшла людей з такою ж проблемою, і приєдналася до них.
Зараз моя участь у житті ВІЛ-позитивних жінок є необхідною та важливою. Місто у нас невелике, дуже багато випадків стигми та дискримінації, і я хочу їм допомагати. Позивні жінки мають рівні права та можливості. Вони мають право, як і усі, втілювати свої плани та мрії у життя, будувати сім’ї та народжувати дітей.

Контакти: 

semchenko777vika@ukr.net

ПОЛТАВА

ОЛЬГА МОТОРНЕНКО

ВІЛ-позитивні жінки мають такі ж можливості, як і всі інші жінки. За час роботи в БО «Позитивні жінки» я стикалася з порушенням прав, дискримінацією та іншими негативними проявами в суспільстві щодо ВІЛ-позитивних.

Своїм прикладом прагну надихати жінок Полтавського регіону будувати плани та досягати їх, представляти свої інтереси, захищати свої права. Будувати сімейні здорові відносини та народжувати дітей. Бути цілеспрямованими і впевненими. Жіноче лідерство для мене - це відповідальність та впевненість. 

 

Контакти: 

poltava.pw@gmail.com

ЧЕРКАСИ

МАРІЯ СЕВЕРИНЕНКО

Я приєдналась до БО «Позитивні жінки», тому що розділяю цілі организації та готова сприяти розвитку жіночого лідерства в Черкаській області.

Маючи певний досвід роботи у сфері ВІЛ та особисту потребу у підтримці, ініціювала та фасилітую групу взаємодопомоги для позитивних жінок «Черкащанка+». На даний момент ми, позитивні жінки м.Черкаси, розвиваємо Центр допомоги жінкам «Мережка» - для тих, хто постраждав від домашнього насильства.

Визначаю лідерство як відповідальність, вміння відстоювати свої ідеї, та допомогати іншим повірити у себе.

Вважаю, що позитивна жінка має право не тільки на материнство, а й на можливість повністю реалізовувати себе як професіонал, особистість, яка втілює будь-які власні мрії.

Прагну до того, щоб інші жінки стати щасливими та відповідальними за своє життя.

Контакти: 

cherkassy.pw.2018@gmail.com

КИЇВ

ВІРА ВАРИГА

Будучи членкинею Правління Позитивних жінок, я завжди бачила нашу силу в  у мобілізації спільноти, саме на регіональному рівні, та виступала ініціаторкою цього руху.

Хто, як не самі ВІЛ-позитивні жінки знають потреби спільноти в своєму регіоні, та мають бажання та сміливість змінювати ситуацію на краще.

Особисто я маю таку спільноту однодумиць в Києві, яка виросла із звичайної групи взаємопідтримки «Киянка+». Група стала основою, фундаментом для багатьох жінок, які мають можливість, як і я в минулому, спочатку отримати підтримку, прийняти себе новою, та спрямувати надалі. Одні жінки обирають допомагати іншим учасницям групи пройти цей шлях, а інші вже готові ставати активними учасницями жіночого руху. Це дуже важливо: не просто допомагати жінкам, а й підтримувати їх ініціативи, відкривати разом з ними двері в світ без насильства, дискримінації, світ рівних прав, де кожна жінка - це особистість

Контакти: 

 kiev.pw18@gmail.com 

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

КУЗМИЧ ЮЛІЯ

Вважаю що жінки мають право на можливість реалізовувати свої мрії, бути щасливими, впевненими, незалежними, мати право на особисту думку.
Зі свого боку прагну підтримувати жінок Луганської області та розвивати їх лідерські якості, сприяти у дотриманні їх прав.

 

Контакти: 

maslennikova2384@gmail.com

РІВНЕ

ОЛЕНА КУКАРІНА

Я завжди підтримувала прагнення жінки керувати власним життям, особливо якщо це стосується жінок з вразливих груп, або тих, хто піддається насильству. 

Україна потребує розвитку жіночого руху у всіх його проявах. Жінки мають відчувати умови для самореалізації та покращення життя. Особливо це стосується тих, хто опинився в складних життєвих обставинах. Такі жінки мають бути поінформовані про свої права та можливості, вони мають мати змогу розвивати свої навички та таланти, змінювати своє ставлення як до себе, так і до оточуючих.

Я стала ініціаторкою створення організації "Позитивні жінки - Рівне", і з з задоволенням відзначаю, що жінки, які до нас приходять, змінюють життя на краще. 


Контакти: 

rivne.pw@gmail.com

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОКСАНА НЕГОВСЬКА

Для мене це частинка життя. Працюючи більше 10 років з ВІЛ-позитивними людьми, я багато стикалась з дискримінацією та порушенням прав, і частіше це відбувалось по відношенню до жінок.

Вважаю, що позитивна жінка має рівні права та можливості з іншими людьми - вона має право розвиватись, реалізовувати себе як жінка та особистість. Я поділяю бачення і місію «Позитивних жінок» та готова розвивати жіночу спільноту у своєму регіоні.

Контакти: 

onegovskaja@gmail.com