ГОЛОВНА/РЕГІОНАЛЬНІ ПРЕДСТАВНИЦІ

ДНІПРО

ЛЮДМИЛА КОЛОМОЄЦЬ

Чому я з "Позитивними"?

Я живу з ВІЛ з 1996 року і пережила дискримінацію і неприйняття близькими людьми. Я шукала людей з такоюж проблемою і розуміла, що тільки об'єднавшись, нам простіше буде вижити. Знашла ВІЛ сервісну організацію і стала членом Мережі ЛЖВ.

Завжди мріяла про жіночу організацію, яка може заявляти і відстоювати права жінок. Я поділяю бачення і місію "Позитивних", готова розвивати жіночу  ВІЛ-спільноту у своєму регіоні.

Я впевнена, що через 5 років "Позитивні жінки" Дніпра - це велика організація, з вагомим голосом і професіоналізмом в області ВІЛ/СНІД та захисту прав жінок!

Контакти: 

 
 

ОДЕСА

ЛІЛІЯ ГРИНЮК

Моя мета - захист прав жінок, зокрема які живуть з ВІЛ, уразливі до ВІЛ. Всі жінки повинні мати доступ до якісних послуг з лікування та профілактики ВІЛ. В нашому суспільство не має бути місця для стигми, дискримінації та насильства.

В Одеському регіоні потрібен кризовий центр для жінок з дітьми, реабілітаційний центр для жінок з дітьми, центр адаптації для жінок з дітьми, які вийшли з в'язниці. Багато потреб для вразливих жінок, з множинною дискримінацією. 

Контакти: 

lilya64od@gmail.com

facebook

ХЕРСОН

НАТАЛЯ ТЮНЯГІНА 

Наша діяльність спрямована на захист прав та свобод жінок які живуть з ВІЛ,
на поліпшення соціальних та медичних послуг для ВІЛ-позитивних жінок.
Важливим напрямком нашої діяльності є супровід вагітних жінок, а також
боротьба проти домашнього насилля та множинної дискримінації.

Особисто мені робота в проекті дала багато важливого досвіду, знань та
впевненості у своїх правах. Я маю бажання працювати на користь людям.
Ставлю собі за мету - поліпшення життя жінок які живуть з ВІЛ всіма
наявними ресурсами. Зміцнювати та розбудовувати спільноту жінок які
живуть з ВІЛ в місті Херсоні та Херсонській обл. Захищати права та свободи
наших жінок та дівчат.

Контакти: 

tunaginanatali@gmail.com

facebook

СУМИ

МАРИНА КОРОТЕНКО

Працюючи в «Позитивних жінках» я відкрила для себе інший світ! На мій погляд, у нас є місія показати своїм прикладом, що ВІЛ-позитивні жінки мають право захищати свої права, втілювати свої мрії, працювати, народжувати здорових дітей та бути щасливими.

Прагну поділитися своїм досвідом з жінками Сумського регіону, і не тільки навчити, а й разом відкрити для них інший світ без насильства і дискримінації. Хотіла б також, щоб у нашій області був Кризовий центр для жінок з дітьми, щоб вони могли отримувати адекватну допомогу у випадках насильства. 

Контакти: 

sumy.p.w@gmail.com

facebook

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВІКТОРІЯ СЄМЧЕНКО

Вперше я дізналась про свій статус у далекому 1996 році. На той час для мене це була психологічна травма. Не було куди іти, у кого щось запитати…пустота!

Потім я знайшла людей з такою ж проблемою, і приєдналася до них.
Зараз моя участь у житті ВІЛ-позитивних жінок є необхідною та важливою. Місто у нас невелике, дуже багато випадків стигми та дискримінації, і я хочу їм допомагати. Позивні жінки мають рівні права та можливості. Вони мають право, як і усі, втілювати свої плани та мрії у життя, будувати сім’ї та народжувати дітей.

Контакти: 

semchenko777vika@ukr.net

facebook

 

ПОЛТАВА

ОЛЬГА МОТОРНЕНКО

ВІЛ-позитивні жінки мають такі ж можливості, як і всі інші жінки. За час роботи в БО «Позитивні жінки» я стикалася з порушенням прав, дискримінацією та іншими негативними проявами в суспільстві щодо ВІЛ-позитивних.

Своїм прикладом прагну надихати жінок Полтавського регіону будувати плани та досягати їх, представляти свої інтереси, захищати свої права. Будувати сімейні здорові відносини та народжувати дітей. Бути цілеспрямованими і впевненими. Жіноче лідерство для мене - це відповідальність та впевненість. 

 

Контакти: 

poltava.pw@gmail.com

facebook

ЧЕРКАСИ

МАРІЯ СЕВЕРИНЕНКО

Я, Севериненко Марія і я живу з ВІЛ вже 24 роки, саме тому, що я пройшла
шлях множинної стигматизації та дискримінації з боку близького оточення та
представників медичних установ, я дуже добре відчуваю почуття інших жінок,
які живуть з ВІЛ. Я добре знаю та розумію потреби ВІЛ-позитивних жінок і
тому  представляю їх інтереси у Черкаському регіоні.

Я розділяю та підтримую місію БО «Позитивні жінки», яка відкрила в мені
потенціал допомагати жінкам, які живуть з ВІЛ ставати сміливими та вільними,
які б не боялися шукати собі партнерів та партнерок, виходити заміж,
народжувати дітей, реалізовувати себе у різних професіях та мати ті самі права, як і інші жінки та чоловіки нашого світу. У 2017 році я організувала діяльність жіночої групи взаємодопомоги «Черкащанка+», активістки якої зареєстрували у 2019 році  нашу організацію БО «Позитивні жінки Черкаси», яка розвивається кожного дня задля надання послуг жінкам та дівчатам.

Контакти: 

severmaria777@gmail.com

facebook

КИЇВ

ВІРА ВАРИГА

Будучи членкинею Правління Позитивних жінок, я завжди бачила нашу силу в  у мобілізації спільноти, саме на регіональному рівні, та виступала ініціаторкою цього руху.

Хто, як не самі ВІЛ-позитивні жінки знають потреби спільноти в своєму регіоні, та мають бажання та сміливість змінювати ситуацію на краще.

Особисто я маю таку спільноту однодумиць в Києві, яка виросла із звичайної групи взаємопідтримки «Киянка+». Група стала основою, фундаментом для багатьох жінок, які мають можливість, як і я в минулому, спочатку отримати підтримку, прийняти себе новою, та спрямувати надалі. Одні жінки обирають допомагати іншим учасницям групи пройти цей шлях, а інші вже готові ставати активними учасницями жіночого руху. Це дуже важливо: не просто допомагати жінкам, а й підтримувати їх ініціативи, відкривати разом з ними двері в світ без насильства, дискримінації, світ рівних прав, де кожна жінка - це особистість

Контакти: 

 kiev.pw18@gmail.com 

facebook

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

КУЗМИЧ ЮЛІЯ

Вважаю що жінки мають право на можливість реалізовувати свої мрії, бути щасливими, впевненими, незалежними, мати право на особисту думку.
Зі свого боку прагну підтримувати жінок Луганської області та розвивати їх лідерські якості, сприяти у дотриманні їх прав.

 

Контакти: 

maslennikova2384@gmail.com

facebook

РІВНЕ

ОЛЕНА КУКАРІНА

Я завжди підтримувала прагнення жінки керувати власним життям, особливо якщо це стосується жінок з вразливих груп, або тих, хто піддається насильству. 

Україна потребує розвитку жіночого руху у всіх його проявах. Жінки мають відчувати умови для самореалізації та покращення життя. Особливо це стосується тих, хто опинився в складних життєвих обставинах. Такі жінки мають бути поінформовані про свої права та можливості, вони мають мати змогу розвивати свої навички та таланти, змінювати своє ставлення як до себе, так і до оточуючих.

Я стала ініціаторкою створення організації "Позитивні жінки - Рівне", і з з задоволенням відзначаю, що жінки, які до нас приходять, змінюють життя на краще. 


Контакти: 

rivne.pw@gmail.com

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ОКСАНА НЕГОВСЬКА

Для мене це частинка життя. Я живу з ВІЛ вже 19 років, більше 15 років працюю з ВІЛ-позитивними людьми, багато стикалась з множинною стигматизацією, дискримінацією і частіше це відбувалось по відношенню до жінок. Та порушенням прав, особливо в медичних закладах. Я добре знаю та розумію потреби ВІЛ-позитивних жінок і тому  представляю їх інтереси у Чернігівському регіоні.

 

Вважаю, що позитивна жінка має рівні права та можливості з іншими людьми - вона має право розвиватись, реалізовувати себе як жінка та особистість. Діяльність організації спрямована на захист прав та свобод жінок які живуть з ВІЛ, боротьбу проти домашнього насилля та поліпшення соціальних та медичних послуг для ВІЛ-позитивних жінок. Я поділяю бачення і місію «Позитивних жінок» та готова зміцнювати та розвивати жіночу спільноту у своєму регіоні.

 

Контакти: 

onegovskaja@gmail.com  

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

ОКСАНА ЛЕВАДА

Я дізналась про свій ВІЛ-позитивний статус у 2000 році, коли всі очікували кінця Всесвіту, коли вважалося що на СНІД хворіють тільки «повії, та наркомани», та люди які дізнаються про свій діагноз, так майже відразу помирають від СНІДУ. Це ставлення, стигма та дискримінація майже довели мене до передсмертного стану, коли мені лікарі у 2000 році казали що «ця хвороба не виліковна, ліків не має та наряд чи знайдуться, але Ви ж не вживаєте наркотиків та не торгуєте тілом, то може про живете років 5-8..»

Але всупереч цім прогнозам у 2005 році я повернулась з «того світу», коли мені пощастило і я потрапила до першої десятки ЛЖВ з регіону яким призначили АРВ терапію. Майже з цього моменту мого життя я прийняла рішення допомагати таким же людям як і я. «Допомагаючи іншим допомагаю собі». Вважаю що кожна людина має право на життя без докоріння та тиску, без стигми та дискримінації. 

Рівні права та рівні можливості для кожної жінки. Це мій девіз.

Контакти: 

zaporigy.pv2019@gmail.com