ГОЛОВНА/РЕГІОНАЛЬНІ ПРЕДСТАВНИЦІ

ДНІПРО

ЛЮДМИЛА КОЛОМОЄЦЬ

Чому я з "Позитивними"?

Я живу з ВІЛ з 1996 року і пережила дискримінацію і неприйняття близькими людьми. Я шукала людей з такоюж проблемою і розуміла, що тільки об'єднавшись, нам простіше буде вижити. Знашла ВІЛ сервісну організацію і стала членом Мережі ЛЖВ.

Завжди мріяла про жіночу організацію, яка може заявляти і відстоювати права жінок. Я поділяю бачення і місію "Позитивних", готова розвивати жіночу  ВІЛ-спільноту у своєму регіоні.

Я впевнена, що через 5 років "Позитивні жінки" Дніпра - це велика організація, з вагомим голосом і професіоналізмом в області ВІЛ/СНІД та захисту прав жінок!

Контакти: 

 

ОДЕСА

ОКСАНА ПЧЕЛЬНІКОВА

Я люблю допомагати людям, особливо жінкам. 

В Одеському регіоні потрібен кризовий центр для жінок з дітьми, реабілітаційний центр для жінок з дітьми, центр адаптації для жінок з дітьми, які вийшли з в'язниці. Багато потреб для вразливих жінок, з множинною дискримінацією. 

Жіноче лідерство для мене означає участь жінок в розробці і прийнятті рішень на різних рівнях державного і громадського управління. Поки ми тільки прагнемо до цього, так як живемо в "чоловічому" світі, але це все стереотипи. Ми, жінки, не тільки домогосподарки-матері-дружини і т.п., ми ще й жінки-лідерки, і будь-яка з інших ролей, яка нам подобається. 

Контакти: 

odessa.pw8@gmail.com

ХЕРСОН

ОКСАНА КОПАЧ

Для мене участь у житті ВІЛ-позитивних жінок є дуже важливою, так як їхні проблеми та переживання мені відомі не з чуток.

Активна позиція дасть можливість працювати над посиленням потенціалу жіночого лідерства, обговорити перешкоди доступу до якісних послуг з профілактики, діагностики, лікування ВІЛ, ТБ, гепатиту С, ІПСШ; послуг щодо сексуального та репродуктивного здоров’я; соціального і правового захисту, в тому числі захист від всіх видів насильства, а також впливати на гендерне насильство у Херсонському регіоні.  

Контакти: 

kherson.p.w18@gmail.com

СУМИ

МАРИНА КОРОТЕНКО

Я приєдналася до БО "Позитивні жінки", бо впевнена, що ця праця дозволить ефективніше допомагати жінкам адаптуватися в житті, захищати свої права, народжувати здорових дітей та бути щасливими.
 
В майбутньому я бачу процвітаючу організацію, в якій працюють цілеспрямовані, самореалізовані та успішні жінки, які допомагають іншим жінкам "+" адаптуватися в суспільстві, реалізувати себе і свій потенціал.
 
Що означає для мене лідерство?
Бути цілеспрямованою, впевненою, відкритою, завжди прийти на допомогу, вчасно вирішувати питання, вміти правильно скоригувати роботу організації та бути відданою своїй справі.  

 

Контакти: 

sumy.p.w@gmail.com

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

МАРИНА СОЛОДКОВА

Для мене участь у житті ВІЛ-позитивних жінок є дуже важливою, так як їхні проблеми та переживання мені відомі не з чуток.

Активна позиція дасть можливість працювати над посиленням потенціалу жіночого лідерства, обговорити перешкоди доступу до якісних послуг з профілактики, діагностики, лікування ВІЛ, ТБ, гепатиту С, ІПСШ; послуг щодо сексуального та репродуктивного здоров’я; соціального і правового захисту, в тому числі захист від всіх видів насильства, а також впливати на гендерне насильство у регіоні.  

Контакти: 

kramaha.pw@gmail.com

ПОЛТАВА

ОЛЬГА МОТОРНЕНКО

Працюю в Благодійній організації «Світло надії» 4 роки. В житті кожної жінки найважливішим є продовження роду. Я допомагаю вагітним позитивним жінкам народити здорових дітей, побачити обличчя своєї крихітки і відчути радість материнства.

Жінки, дізнавшись про свій ВІЛ статус, намагаються самотужки справлятися з проблемами, які виникають в їхньому житті. Мрію об'єднати жінок Полтавського регіону,  надати їм впевненості та навчити захищати власні інтереси.

Жіноче лідерство для мене - це відповідальність, впевненість. Це виявлення проблем та вирішення їх на різних рівнях управління. Набуття досвіду та передача його жінкам Полтавщини.

 

Контакти: 

poltava.pw@gmail.com

ЧЕРКАСИ

МАРІЯ СЕВЕРИНЕНКО

Я приєдналась до БО «Позитивні жінки», тому що розділяю цілі организації та готова сприяти розвитку жіночого лідерства в Черкаській області.

Маючи певний досвід роботи у сфері ВІЛ та особисту потребу у підтримці, ініціювала та фасилітую групу взаємодопомоги для позитивних жінок «Черкащанка+». На даний момент ми, позитивні жінки м.Черкаси, розвиваємо Центр допомоги жінкам «Мережка» - для тих, хто постраждав від домашнього насильства.

Визначаю лідерство як відповідальність, вміння відстоювати свої ідеї, та допомогати іншим повірити у себе.

Вважаю, що позитивна жінка має право не тільки на материнство, а й на можливість повністю реалізовувати себе як професіонал, особистість, яка втілює будь-які власні мрії.

Прагну до того, щоб інші жінки стати щасливими та відповідальними за своє життя.

Контакти: 

cherkassy.pw.2018@gmail.com

КИЇВ

ВІРА ВАРИГА

Будучи членкинею Правління Позитивних жінок, я завжди бачила нашу силу в  у мобілізації спільноти, саме на регіональному рівні, та виступала ініціаторкою цього руху.

Хто, як не самі ВІЛ-позитивні жінки знають потреби спільноти в своєму регіоні, та мають бажання та сміливість змінювати ситуацію на краще.

Особисто я маю таку спільноту однодумиць в Києві, яка виросла із звичайної групи взаємопідтримки «Киянка+». Група стала основою, фундаментом для багатьох жінок, які мають можливість, як і я в минулому, спочатку отримати підтримку, прийняти себе новою, та спрямувати надалі. Одні жінки обирають допомагати іншим учасницям групи пройти цей шлях, а інші вже готові ставати активними учасницями жіночого руху. Це дуже важливо: не просто допомагати жінкам, а й підтримувати їх ініціативи, відкривати разом з ними двері в світ без насильства, дискримінації, світ рівних прав, де кожна жінка - це особистість

Контакти: 

 kiev.pw18@gmail.com 

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

МАРИНА МАРЧУК

Я приєдналась до БО «Позитивні жінки», тому що розділяю місію організації.

Прагну до того, щоб інші жінки стати щасливими та відповідальними за своє життя.

Контакти: 

lugansk.pw@gmail.com  

РІВНЕ

ОЛЕНА КУКАРІНА

Я завжди підтримувала прагення жінки керувати власним життям, особливо якщо це стосується жінок з вразливих груп, або тих, хто піддається насильству. 

Я стала ініціаторкою створення організації "Позитивні жінки - Рівне", і з з задоволенням відзначаю, що жінки, які до нас прихдять, змінюють життя на краще. 

Контакти: 

rivne.pw@gmail.com