Blog

Навчання з питань психічного та сексуального здоров’я представниць БО «Позитивні жінки»
новини

Навчання з питань психічного та сексуального здоров’я представниць БО «Позитивні жінки»

21—22 липня в Черкаській області проходило навчання з питань психічного та сексуального здоров’я для представниць БО «Позитивні жінки» з 20–ти регіонів України, а також 13 учасниць «Черкащанка+»— групи підтримки для жінок, які живуть з ВІЛ.

Залучена коуч-тренерка Юлія Гайворонська обговорювала з активістками та учасницями тренінгу різні аспекти сексуального та психічного здоров’я:

— Розібрали механізми та шкалу стресу, методики виходу з кризових ситуацій та їх попередження

— Поміркували на тему сексу — що таке секс, сексуальна конституція чоловіків та жінок

— Розібрали ефектівні й екологічні вправи для роботи із запитами клієнток, які звертаються по допомогу в організацію.

Дуже емоційним моментом було написання кожною учасницею листів до себе самих — звернення до тої дівчинки, за якою скучили, та лист—прощення, щоб пробачити себе за те, що не відпускаємо…

На завершення Юлія звернулась до жінок з побажанням: “Світіть яскравіше! Одна людина може багато вирішити на шляху інших, кожна відповідь на свій особистий запит – це можливость для тих, хто поруч. Ми повинні продовжити роботу у цьом напрямку й задуматися щодо організації жіночого табору з цієї тематики на три—п’ять днів, щоб кожна жінка мала час на глибинне занурення в свою сексуальність і відновлення ресурсу”.

Захід відбувся за підтримки Eurasian Women’s Network on AIDS в рамках проекту «Просування висновків і рекомендацій дослідження, проведеного під керівництвом жінок і місцевих громад «Жінки, ВІЛ та COVID-19 в СЕЦА»», що фінансується ПРООН Регіональний Хаб в Стамбулі.

1 thought on “Навчання з питань психічного та сексуального здоров’я представниць БО «Позитивні жінки»

  1. Александра

    Добрый вечер спасибо за информацию. На самом деле психического здоровье даже важнее физического. На своем опыте знаю, лечила депрессию, боли в животе, тревога, нарушение сна – и это далеко не весь перечень того, что со мной происходило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *