15-17 жовтня, у Києві, пройшов Національний Жіночий форум з ВІЛ та СНІД з міжнародною участю. Це вже п’ятий Форум, який проводить БО “Позитивні жінки”. Цього року він зібрав близько 70 осіб – це активістки та активісти, які працюють у сфері ВІЛ та гендерної рівності, міжнародні фахівці, правозахисники.

Завдання Форуму:

  1. Створити платформу для актуалізації проблем та потреб жінок поза біомедичної сфери, а саме прав людини та значущої участі жінок у відповіді на епідемію і досягненні гендерної рівності.
  2. Вивчити приклади та обмінятися досвідом надання послуг, мобілізації, мережевої взаємодії, проведення кампаній та формування порядку денного в політичних процесах.
  3. Надати та покращити знання та навички в питаннях сексуальності, просування культури активної згоди та ідей фемінізму.
  4. Надихнути та зміцнити потенціал активісток, сформувати команду для впровадження адвокаційних цілей/пріоритетів організації; сформулювати пріоритети жінок у їх різноманітності, окреслити перспективи розвитку БО «Позитивні жінки» на 2020 рік.

З Резолюцією Форуму ви можете ознайомитися за цим посиланням.