Термін реалізації: липень 2019-липень 2020

Мета: підтримка ВІЛ-інфікованих жінок у 7-ми регіонах України, а саме: у Києві, Дніпрі, Одесі, Полтаві, Сумах, Херсоні та Черкасах.

Благодійна допомога включає виключно організацію перерв на каву, закупку необхідних матеріалів для щомісячних занять курсу «Школа життя з ВІЛ», арт-терапевтичних майстер класів, груп взаємодопомоги.

“Школа життя з ВІЛ” – це серія майстер-класів, спрямованих на прийняття статусу, подолання самостигми, відновлення втрачених навичок, ресоціалізацію, усвідомлення своїх прав, як жінки, яка живе з ВІЛ, а також сприяння гармонізації особистості в усіх сферах життя.

Майстер класи арт-терапії сприяють отриманню нових практичних навичок, зменшенню психологічного навантаження та налагодження взаємодовіри у групі.

Групи взаємодопомоги для жінок, які живуть з ВІЛ (ЖЖВ) є ключовим заходом у прийнятті ВІЛ-позитивного статусу, під час якого кожна учасниця групи може поділитися своїми переживаннями, отримати підтримку та наснагу для подолання проблем, бар’єрів та інших несприятливих обставин.

Фінансування: БО “Міжнародний жіночий клуб міста Києва” (МЖКК).