Термін реалізації: 01 червня по 31 грудня 2016 року 

Завдання проекту: 

  • Фіналізація та публікація дослідження на рівні спільноти “Сексуальне та репродуктивне здоров’я, гендерна рівність та прав людини, гендерне насильство, економічні та політичні можливості жінок, що живуть з ВІЛ в Україні”.
  • Посилення потенціалу жінок-лідерів, з метою ефективної участі у роботі рад, комітетів і робочих груп з розробки національної та місцевої політики в сфері ВІЛ і СНІДу, розробці та моніторингу програм (міські, обласні та національна рада по ТБ і СНІДу).
  • Навчання жінок-лідерів Об’єднання інструментам збору і аналізу інформації для адвокації, що грунтується на доказах, потреб і усунення бар’єрів у доступі до послуг. Підготовка та презентація доповідей жінок, що живуть з ВІЛ, для рад з ТБ та СНІДу про дотримання прав і свобод жінок прав, гендерної рівності та доступу до послуг.
  • Адвокація та підвищення обізнаності про інтеграцію ВІЛ і СНІДу в націоналізованих ЦСР.
  • Підтримка участі жінок, що живуть з ВІЛ, в національних та/ або глобальних зборах: 21ша Міжнародна конференція зі СНІДу у Дурбані (ПАР), 2-й Національний форум жінок з питань ВІЛ та СНІДу з міжнародною участю (Одеса, Україна).

З аналітичною довідкою, за результатами діяльності проекту, щодо проблем і потреб спільноти ВІЛ-позитивних жінок, що перешкоджають ефективній відповіді на епідемію ВІЛ, ви можете ознайомитися тут​.

Фінансування: ООН Жінки, регіональний офіс в Стамбулі (Туреччина) 

Фото з тренінгу, який проводився в рамках проекту.