ГОЛОВНА/КОРИСНІ ПУБЛІКАЦІЇ

ЖИТТЯ З ВІЛ

Тут ви знайдете поради на щодень: як впорідкувати своє життя, як говорити про ВІЛ з близькими людьми, чому важливе лікування та інші питаня, які вас турбують

БРОШУРИ

"Как жить с ВИЧ и сохранить полноценное качество жизни". 2013 р. Автори: фахівці Кримського Центру профілактики та боротьби зі СНІДом. 

"Лечение ВИЧ-инфекции". Видання для пацієнтів, 2014 рік. Автори: фахівці Кримського Центру профілактики та боротьби зі СНІДом. 

"Будь в тренді". Брошура, яку підготували учасниці групи самодопомоги "Киянка+". Тема: як зберегти здоров'я і де у Києві ВІЛ-позитивні жінки можуть отримати послуги. 

"Знай свої права". Брошура, підготовлена групою самодопомоги "Киянка+". 

"Вступление в пору зрелости". Пособие по благополучному старению с ВИЧ. 2014 г. 

 

АКТИВІСТКАМ

Якщо ви не уявляєте свого життя без того, щоб підтримувати інших - вам сюди

КЕРІВНИЦТВА ДО ДІЙ, ДОСВІД ІНШИХ ЖІНОК

"Я хочу что-то делать. Что я могу? С чего начать?". 2014 рік. Автори: Анастасія Кузіна та жінки з Росії, України та Білорусі. 

"Женщины говорят во весь голос". Про те, як жінки, які живуть з ВІЛ, допоможуть світу перемогти ВІЛ. Втілення 10 Цілей, сформульованих в Політичній декларації з ВІЛ/СНІДу в 2011 році. ЮНЕЙДС. 2013 р. 

 

ПРАВА ЛЮДИНИ ТА ВІЛ

Все, що стосується прав людини в контексті ВІЛ - в цьому розділі

ПРАВА ТА ОЦІНКА ПРАВОВОГО СЕРЕДОВИЩА

Стратегія з комплексної відповіді на бар’єри з прав людини для доступу до послуг з профілактики і лікування ВІЛ та туберкульозу на 2019–2022 роки. Затверджена рішенням Національної Ради з протидії ВІЛ та туберкульозу 23 травня 2019 року. 

"ВИЧ/СПИД и права человека: ресурсное пособие". Центр здоров'я та прав людии імені Франсуа-Ксав'є та Фонд відкритого суспільства, 2015 р. 

"Ліквідація дискримінації в охороні здоров'я". Сходинки на шляху до припинення епідемії СНІДу. ЮНЕЙДС 2016

"Риски, права и здоровье". Звіт Глобальної комісії з ВІЛ та законодавства, 2012 р. 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2015 р. № 1393-р "Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року"

МЕДИЧНІ АСПЕКТИ

Публікації, підготовлені фахівцями для тих, хто працює у сфері ВІЛ - від активісток, які адвокатують доступ до послуг, до медичних працівників

ГЕНДЕР ТА ПРОТИДІЯ НАСИЛЬСТВУ

Міжнародні та національні документи, які декларують протидію насильству в будь-яких проявах

КОНВЕНЦІЇ ТА ДЕКЛАРАЦІЇ

Конвенція з ліквідації усіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW). Прийнята резолюцією 38/140 Генеральної Асамблеї ООН від 18.12.1979 року

Декларація про викорінення насильства щодо жінок. Проголошена Резолюцією 48/104 Генеральної Асамблеї ООН від 20.12.1993 року

Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція). Прийнята 05.11.2011 року

 

CEDAW та Україна

Заключні зауваження до восьмої періодичної доповіді України. Комітет з ліквідації дискримінації щодо жінок. 3 березня 2017 р.

 

ВСЕ ПРО ГЕНДЕР

Методичні рекомендації "Гендерний аудит доступності". Травень 2018

 

ВІЛ/СНІД: ОФІЦІЙНІ МІЖНАРОДНІ ДОКУМЕНТИ

Документи, прийняті на зустрічах вищого рівня

МІЖНАРОДНІ ДОКУМЕНТИ