КАМПАНІЯ #ВСУПЕРЕЧ

Кампанія в підтримку ВІЛ-позитивних жінок, створена Регіональним офісом ЮНЕЙДС для країн Східної Європи та Центральної Азії спільно з Євразійською жіночої мережею зі СНІДу

ОЛЕНА

Колись все було так добре, що Олені навіть не вірилося, що це було по-справжньому. Прекрасна робота в Луганську, турботливий чоловік, впевненість в собі і завтрашньому дні. Війна, табір біженців, ВІЛ-інфекція повністю змінили життя Олени. Ніхто вже не знає, що було причиною, а що наслідком в тому, що з'явився чоловік, який бив, знущався, і переконував її, що «спідозна» вона нікому, крім нього, не потрібна. І вона вірила, було так соромно і здавалося, що іншого життя вже не буде. Що допомогло їй розірвати це страшне коло і стати щасливою — в інтерв'ю Олени.

ВІРА

Діагноз ВІЛ-інфекція для Віри, як і для багатьох інших в той час, був шоком, тим більше що повідомили їй про нього під час вагітності. Тоді, в маленькому районному місті навколо були тільки страх і повна відсутність будь-якої інформації про ВІЛ-інфекції. Тепер вона не тільки сама просвіщає всіх, кого зустрічає на своєму шляху, сьогодні їй в цьому допомагають її маленькі сини. Як Віра розповіла про свій діагноз дітям і чому так важливо інформувати всіх — в її інтерв'ю.

ВАСИЛІСА

У Василиcи ВІЛ-інфекція з народження. Її виховувала бабуся, яка іноді по секрету розповідала про її діагноз знайомим. Сама Василиса дізналася про те, що у неї ВІЛ-інфекція на групі для дітей з таким же диагнозом. Більше 10 років вона зберігала цю таємницю і, нарешті, вирішила все написати на своїй сторінці в Фейсбуці. Написала і лягла спати. Як змінилося її життя на наступний ранок — в її історії.