Blog

Я можу дихати на повні груди без болю. Історія Інни
особисті історії

Я можу дихати на повні груди без болю. Історія Інни

Жінка потрапила до групи (проекту) вже маючи за плечима багатий та різний досвід соціального супроводу, оскільки мала проблеми з алкоголем та не приймала терапію вже протягом 6 років. Інна у серпні звернулася безпосередньо до соцпрацівниці, яка на той час перебувала на території СНІД-центру з черговим візитом, у вкрай тяжкому фізичному стані: запалення легень, висока температура, в розгубленості і самотності.

До вирішення ситуації було залучено завідуючу відділенням Київського міського центру СНІДу, лікаря-інфекціоніста Олену Мартиненко, яка допомогла терміново госпіталізувати жінку до стаціонарного відділення. Дівчині діагностували плеврит та відкриту форму туберкульозу легень і без необхідного лікування та допомоги їй загрожували сумні наслідки. З причини багатьох інфекцій стан жінки погіршився.

Не маючи родичів та коштів, Інна отримувала належний догляд та підтримку з ресурсів групи взаємодопомоги: соціальні працівниці та учасниці групи почергово приносили їжу, воду, ліки та надавали телефонну і особисту підтримку. Завдяки супроводу та ресурсу «Киянки+» Інну було транспортовано до лікарні у м. Гостомель, де жінка наразі отримує необхідне лікування для всього комплексу захворювань. «Дівчата, мені вже навіть солоденького хочеться. Я можу дихати на повні груди без болю!» – каже телефоном, перебуваючи на стаціонарному ліжку Інна.

Діяльність проводиться в рамках проекту «Підтримка та наснаження ВІЛ-позитивних жінок Київського регіону для протидії насильству та стигмі», за фінансової підтримки AIDS Healthcare Foundation, у партнерстві з AHF Ukraine.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *