Blog

«Життя з ВІЛ під час пандемії COVID-19» – вклад мереж ЛЖВ
новини

«Життя з ВІЛ під час пандемії COVID-19» – вклад мереж ЛЖВ

14 липня 2020 року був опублікований звіт “Життя людей з ВІЛ під час COVID-19” — результат опитувань мереж людей, які живуть з ВІЛ.

За результатами опитувань можна зробити висновок, що наразі системи охорони здоров’я перевантажені через боротьбу з коронавірусом, та аби забезпечити якісне надання основних послуг, велику частину завдань на себе беруть волонтери та активісти.

Опитування трьох глобальних мереж, GNP+, ICW, Y + Global, показали, що мережі людей, які живуть з ВІЛ зараз застосовують нові методи, аби забезпечити спільноту усім критично необхідним.

Уряди країн настільки стурбовані пандемією, що залишають маргіналізованих людей ще більш уразливими. Підтримку таких послуг, як тестування на ВІЛ та профілактику сексуального, репродуктивного та психологічного здоров’я було скорочено. Це призводить до нівелювання успіхів, досягнутих за останні роки.

Мережі людей, які живуть з ВІЛ, використовують свій досвід, адаптуючи свої програми для надання online-консультацій та якісного поширення інформації. Співробітники та волонтери займаються виготовленням засобів індивідуального захисту та доставкою АРТ.
Багато хто працює з правоохоронцями та політиками, аби вирішити проблему гендерного насильства, стигми та порушення прав людини.
Ми закликаємо уряди, донорів та агенції ООН надавати політичну та фінансовау підтримку спільнотам людей, які живуть з ВІЛ.

1 thought on “«Життя з ВІЛ під час пандемії COVID-19» – вклад мереж ЛЖВ

  1. https://alliancehost.ru

    Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) рекомендує проводити планову вакцинацію відповідно до Календаря щеплень навіть під час пандемії COVID-19. Особливо важливою є вакцинаціядітей, які повинні отримати усі вакцини, передбачені Календарем щеплень під час народження та в перші два роки життя. Ці вакцини можуть бути різними в різних країнах залежно від національних рекомендацій. Якщо імунізація була припинена, її необхідно відновити якомога швидше і надолужити щеплення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *